nieruchomości
Wypełnij formularz i kliknij SZUKAJ poniżej

Numer oferty
 
 
Lokalizacja
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
oferty specjalne

Notes » Zgłoś ofertę » Kalkulator opłat » Wirtualne spacery » O nas » Opinie techniczne » Świadectwo Ener. » Kontakt »

Opinie techniczne

Jeżeli kupują Państwo dom lub inny obiekt budowlany warto poprosić doświadczonych i uprawnionych specjalistów o wydanie opinii o jego stanie technicznym. Koszty sporządzonej przez nas opinii są niewspółmierne do strat kupującego w przypadku ujawnienia się istotnych wad technicznych.

Wykonana przez nas ocena będzie także pomocna w przypadku pojawienia się niepokojących zarysowań konstrukcji (spękania na ścianach, stropach, posadzkach) oraz widocznych przemieszczeń elementów konstrukcyjnych uniemożliwiających na przykład swobodne otwieranie okien lub drzwi.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba współpracujemy z doświadczonymi rzeczoznawcami budowlanymi, którzy są w stanie przygotować dla Państwa ekspertyzę techniczną (szersze opracowanie zawierające min. pomiary ugięć, przemieszczeń konstrukcji, stopnia zawilgocenia, badania stanu podłoża gruntowego istniejącego obiektu itp.).

Wiemy, że każdy obiekt wymaga indywidualnego podejścia do danego zagadnienia. Termin i cena wykonania opinii jest każdorazowo ustalana z zamawiającym i zależy głównie od stopnia złożoności ocenianego obiektu oraz od zawartości samej opinii.

Zapraszamy do współpracy.