nieruchomości
Wypełnij formularz i kliknij SZUKAJ poniżej

Numer oferty
 
 
Lokalizacja
Ulica
Cena
Powierzchnia
Liczba pokoi
oferty specjalne

Notes » Zgłoś ofertę » Kalkulator opłat » Wirtualne spacery » O nas » Opinie techniczne » Świadectwo Ener. » Kontakt »

O nas

Witamy w serwisie internetowym biura Focus Nieruchomości.

Focus Nieruchomości to firma, która działa na rynku szczecińskim  i świadczy usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Fundamentem, na którym opiera się działalność firmy jest  wieloletnie doświadczenie uzyskane na rynku pierwotnym jak i wtórnym nieruchomości szczecińskich, które sięga 1999 r.

Działamy na podstawie licencji zawodowej w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nr 15310 nadanej przez Ministra Infrastruktury. Posiadamy  ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w zakresie dotyczącym naszej działalności.

Wieloletnia praktyka pomaga nam w rozpoznawaniu potrzeb i wymagań naszych Klientów. Doradzamy w wyborze nieruchomości. Przeprowadzamy przez meandry procesu zakupu, sprzedaży, zamiany oraz wynajmu nieruchomości.
Pomagamy w procedurze kredytowej w celu pozyskania środków na sfinansowanie zakupu wymarzonej nieruchomości.

W codziennej pracy dążymy do rzetelnej i profesjonalnej obsługi, ponieważ  zadowolenie naszych Klientów  stanowi dla nas absolutny priorytet.

Posiadamy bogatą bazę ofert i kontaktów w branży nieruchomości gdyż jesteśmy członkiem systemu wymiany ofert
dobreoferty.net, który zrzesza ze sobą biura nieruchomości na terenie miasta Szczecin i województwa zachodniopomorskiego.

Zapraszam do współpracy,
Piotr Orowicz